Törölt nick Creative Commons License 2021.10.04 0 0 4848

Nem, pont ez az hogy az illegálisok nem feketén dolgoznak hanem ők is ugyanúgy fizetik az adót ( contractorokon/subcontractorokon keresztül adoznak mivel ez ott legális ,) akárcsak az amerikaiak.  Én megmondom őszintén ezért nem is igazán értem ezt az egészet . A britek is kelet europaiakra fognak mindent  állandóan ellenünk háborognak és kb az is nyilt titok hogy miattunk léptek ki az eu ból is . Idézek abból amit irtál:  "" illegálisok többsége feketén dolgozik, nem fizet adót, de minden benefitért sorba áll .""  Ezt azért egy kicsit gondold át újra : Egy olyan személy aki "illegális"  ráadásul még " feketén " is dolgozik az őszintén hogy  kaphatna benefitet ?  Állami segélyt csak az kaphat akinek vannak papirjai és legálisan tartózkodik az országba .  Kb úgy mint magyarországon bár magyarország szempontjából erősen vitatható ez a téma ugyanis PL: én aki magyarországon születtem a saját hazámban ,ha munkanélkülivé vagy segélyre szorulóvá válok hiába vagyok magyar állampolgár hiába születtem magyarországon" a  fidesz jelenlegi szociális törvényei alapján " nem vagyok " alanyi jogon " jogosolt sem a munkanélküli ellátásra sem pedig szociális segélyre . Magyarországon a fidesz szociális segélyezéssel kapcsolatos törvénye valahogy úgy szól hogy: Semmi sem " jár "  maximum csak " adható " .Szóval hiába "fizikiailag " rászoruló egy magyarországon élő  magyar papirokkal rendelkező törvényesen magyar állampolgár , akkor sem jár neki havonta a 22800Ft os támogatás (ami egyébként hozzáteszem valójában 31500Ft volt a Gyurcsányék idejébe csak 2010 be az orbánék még ehhez is hozzányultak és lecsökkentették a segély összegét úgy hogy abból is elloptak maguknak belőle 10ezer forintot)   hanem csak adható ha netán úgy döntenek róla.

Előzmény: Morning Fricska (4842)