Nothingelsematters Creative Commons License 2021.08.31 0 1 8283

Köszönöm a tartalmas írást,és az elismerő szavakat. 

Nagyjából ugyanezen gondolatmeneten megyek végig én is. Személyes találkozás híján az írásbeni kommunikáció minősége rendkívül fontos,mivel annak üzenete van. Ez volt az első szűrő,amit saját magam számára beállítottam,amikor tizen-x éve azon a bizonyos társkeresőn voltam. Tán ezért is történt,hogy 1,azaz egy férfi akadt,akivel érdemben tovább tudtam lépni,mégha több 100 km-re is lakik tőlem.

( Ez a kapcsolat mostanra elgyengült különböző okok miatt,az idei randink sem jött össze...és már nem is fog.)

 

Nagyon tetszenek a kalandozásaitok. Hármasban voltam már,igaz nagyon rég,de remélem még átélhetem azt is,főleg,ha a pisilés is hozzá kapcsolódhatna....az fenomenális élmény lehet. Persze ezekhez ágyban és agyban is tökéletes összhangnak kell lennie.

Írták már itt is,hogy "itt,és itt,ekkor,és ekkor ráérek egy pisilésre" ..én mondjuk kizárt,hogy ilyenbe belemennék. Sem adni,sem kapni,nekem ez túl bensőséges dolog.

A te történetedben csak az obszcén szavak használata nem tetszik,de ez megint csak az én problémám,van akit ez izgat,semmi baj vele,csak ne én hallgassam🙂

 

 

Előzmény: Egyuttjobb (8282)