Laci6802 Creative Commons License 2021.06.26 -1 0 846

Fogyókúra: 180 magas ,13x kg vagyok. Doki is mondta hogy fogyni kéne és én is ezen a véleményen vagyok. Két éve porcszakadás miatt volt térdműtét,és abban az évben egyfolytában fél é táppénzen voltam vele mialattt feljött rám jó 15 kg.Mivel protézist helyezett kilátásba ,nem nagyon mertem terhelni igy kimaradt az elmult két év mozgás szempontjábol.Idén elkezdtem megint bringázni,térdem birja,viszont a kilók 3-4 kivételével nem mozdultak.Havi 1000 km körüli bringázás mellett nincs véltozás.100-200 km közti távokat el tudok menni,de az ilyen turákon sem kell több kaja mint máskor,viszont este kell a 0.5-1 liter cukros üditő mert különben kidőlök. Hiába mondják hogy nem kell a cukor ( nem is napi rendszersséggel fogyasztom )Egész pontosan van ugy hogy egy héten mindennap kell mert lemegy a cukrom,egy kóla,narancs 5 perc alatt rendbehoz,mig evéssel ehhez kell egy óra hossza.de van hogy egy hónapig sem kell .Az alacsony cukorszint evéssel nem hozható rendbe ,illete igen de ahhoz kell egy óra hossza mire érzek annyi erőt hogy fel tudok állni.Diétás étrenddel nem lehet dolgozni,max t előtt ülni,az embernek nem ad fizikai energiát. Diétával tartós alacsony cukor mellett nem lehet járművet,munkagépet vezetni,magasba menni stb .