Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.19 0 4 8077

Köszönöm szépen,megtaláltam 🙂

Nos,a merni-kérni-mondani nem ilyen egyszerű dolog. Egy csomó férfi elutasít minden

 dolgot,mert szerintük ez perverz,undorító..stb. Hát,kinek-mi a perverz. A szex,és pisilés pl.nekem a legizgalmasabb dolog,ami létezik...nem hogy perverz. Mivel sajnos ritkán jutok hozzá ezen örömhöz,esténként titokban videókat szoktam nézegetni. A squirt+ pee videók tetszenek a legjobban. (Ebben is csak egy férfival volt részem,nagyon ügyes keze volt. 🙂) A mostani partneremmel már nagyon várom a következő alkalmat,talán augusztusban lesz. Tudom,hogy nagyon-nagyon sok dinnyét fogok enni,és vele is etetni,mert most már sok-sok pisit akarok,eddig sosem volt rekordmennyiségű...nem tudtam magam kellőképp elengedni. Meg még ami a problémám: fekve nem tudok...

Pedig teszek a fenekem alá egy kispárnát,ő meg nyalogatja a puncimat,kiváltképp a pisilőkémet..és várja,hogy legalább egy pár csepp csurogjon a nyelvére..de így egyszerűen nem megy. Ha állok,vagy guggolok,és alám teszi a száját,úgy már sikerül. Erre mi a megoldás? ( Az ágyon van vízhatlan lepedő!!)

 

 

 

Előzmény: Spriccpumpa (8076)