Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.17 0 2 8071

Sajnos nem tudom,hogy kell konkrétan egy kommentelőnek visszaválaszolni..még tanulom az oldal használatát. Egyenlőre nem adok ki privát e-mail címet,majd eljön az ideje. Annyit elmondanék,hogy nálam a pisilés és a szex, szorosan összetartozik,ahogy a topik szerzője is fogalmaz. Akkor van a legnagyobb orgazmusom,ha közben pisilnem kell. Hosszú éveket vártam arra,hogy miután elélveztem( lovagló pózban) ,akkor hadd maradjak ott...és pisilhessek a partnerem ékes testrészére,hasára,bárhova. De ugye ez nem az a dolog,amit az ember mondani mer... Viszont egyszer csak az utamba sodort az élet egy férfit,aki pont ezt szerette volna: szeretkezzünk,és pisiljek. Hát,megtörtént. Eszméletlen jó volt,nem is gondoltam volna. Főleg nem,hogy a szájába is kért. Megtettem🙂. Az ő pisije csak a testemet érte,főleg a csiklómat: mennyország 🙂. Megkóstolni nem szeretném,bár a sok folyadéktól ( itt olvastam,hogy sokat kell inni) ,teljesen átlátszó volt. Talán egyszer azt is megpróbálom. Sajnos a találkozókat elég ritkán tudjuk megoldani,de érdemes rá várni.