ívfény Creative Commons License 2021.06.01 0 0 328

köszönöm! ez arra jó, hogy visszafizessék nekem a kockázatviselés mentes időszakra a befizetett biztosítási díjat, amit ugyancsak nem tettek meg! pedig kértem többször is. augusztusban lopták el a gk-át és jővőév február 29-ig volt befizetve a biztosítás és időközben kiderűlt, hogy amikor lejárt a fél éves ideiglenes forgalomból, kivonás ideje, az utánna levő türelmi időre kérték a pénzt, amíg várták, hogy befizetem a következő aktuális évet. de miért is? hisz jeleztem, hogy nincs gépkocsi!!! ezért nincs mire fizessek biztosítást, vagy úgy gondolják a semmire??? ha egyszer nincs gk, nincs mivel balesetet okozzak!, amúgymeg az okmányirodán azt mondták, ha nem fizetem ki a biztosítás következő esedékes soron következő díját, mivel a biztosító nem akarta a biztosítást megszüntetni többszöri kérésemre sem, díj nem fizetése miatt meg fogják szüntetni a biztosítást és akkor ők hivatalbó, mármint az okmányiroda,l továbbra is kivonják a járművet a forgalomból és letellik a rendörségi 5 év türelmi idő, hátha előkerűl az idő alatt a jármű, vagy sem, annak fügvényében lennének a továbbiak. de a biztosító nem vesz tudomást sem az ideiglenes forgalomból kivonásról, sem arról, hogy már nincs olyan járművem amire ők pénzt szeretnének beszedni!

Előzmény: Replay (327)