VMax Creative Commons License 1999.11.04 0 0 12
Hali kedves alfasok!

Nagyon orulok, hogy vegre valahara megszuletett ez a topic is!

Millenniumnak uzenem, hogy hihhetelen jo a weblapjank a bevezetoje... Mikozben olvastam a hatamon kellemes bizserges futott vegig :)))

De hogy a topichoz is szoljak: tapasztalatok 155-hoz. 93-as 1.8 ts. Edesapam ijesztgeti vele a nagyerdemut, de en is eleg sokat vezettem. Nem o volt az elso tulaj, de az valoszinuleg nem nagyon hajtotta meg, ezt erezni rajta. Amire figyelni erdemes, hogy a regebbi olaj nem volt az igazi, pl. mar igy osszel is elegge csunya hangja volt inditasnal (gondolom a hidro szelephezag-kiegyenlitok inditasnal meg nem allnak a helyzet megaslatan) de ezt sikerult megoldani. A megoldas a selenia 20k olaj kepeben erkezett, raadasul ezzel allitolag a szervizintervallum is nomen est omen 20 ezer km.

A hatso dob belul valahol atlyukadt, mert szornyu csorgo hangot ad. Igaz, hogy egy ideig sokszor volt keves, rovid uton hasznalva, igy meg nem csoda ha belulrol szeteszi a dobot a viz. Itt az ideje egy remusnak :))

Az egyik hatso ajtozar lett meg morcos egyszer, nem volt hajlando reteszelni. Szetszed->megolajoz->no problem.

Kicsit kemeny a futomuve, ez raadasul fokozza a belter zorgeset, de jo minosegu uton nagy tempoval haladva ugysem zorog semmi. Persze ez egy alfasnak inkabb elony.

A minap ultem egy 97-es 1.6 boxerben, asszem 106 paci... hat a tulaj elegge meghajthatta.... alfahoz kepest kicsit lomha volt, a kipuf. rendszer itt is eresztett, valahol elol.

En egyebkent (mint majdnem mindenki) trabival kezdtem, majd jott egy 1.3-as suzuki, ami az en
hasznalati modom mellett 1 ev alatt anyagfaradas miatt gariban kerult volna a kasznishoz. Nyar ota egy rokon-autot egy 1.6-os Bravat terelgettem, egesz addig amig egy buszos kollega be nem toretett velem egy vedokorlatot, ami elrepesztette a blokk ontvenyet. Most ugyintez a bizostito.... Addig is keresek egy jo allapotu max 1 eves 145-ost......

Ja: kinek mi a kedvenc alfa-szine? (tudom, hulye kerdes, de talan van akinek nem csak a Rosso Alfa jut eszebe :)))

Előzmény: alfino (-)