Szerencsétlen hülye Creative Commons License 2021.05.05 0 0 26523

Veled nem könnyű versenyezni :-)
Az elején megvetted és km-ben is jól elhúztál. Gratulálok a bontatlan rekordot futott blokkhoz. De ez lassan mindenképp nagygenerálra szorul. Ha jól tudom 200-250e km-nél akkor is szét kell szedni a motort, ha semmi baja, legalább az éltömítések cseréje miatt, mert azok kopnak.
Amúgy bárki bármit is mond, a renesis egy megbízható motor ha ismeri a tulaj és megadja neki azt a plusz törődést. Elmegy az 17 évet is simán. Ahogy a példa mutatja.

Eddig én is beletettem a sajátomban évi 12e km-t, de most megjött az igásló mellé. Drágább, kevesebbet fogyaszt, modernebb. De a Mazda maradt a garázsban az új meg a parkolóban szöttyed a napon. Végre elértem azt az állapotot, hogy az RX annyira hobbi lett, hogy csak jó időben, akkor amikor egy élmény kört akarok menni, akkor gurulok csak ki vele. Nem kell esőben, fagyban kötelező útakra menni és annyira telepakolni cuccal a csomagtartót, hogy még a hátsó ülésen is ott figyelnek a dobozok... :-)


Nagyon kíváncsi vagyok mikor kezd el felfelé kúszni az autó ára. Itthon már alig találni 1-2 jobb eladó példányt.

Előzmény: RX-8 (26522)