default6 Creative Commons License 2021.04.17 0 0 40614

Pont ezeket nézegettem most megint. Az a baj, hogy bármit megveszel hasznaltan nem tudod mit vettél.

Először vettem egy kb 400*600 as öntvényt 30e. Feri felajánlotta, hogy teszteljük a melohelyén. Az kiderült egyből h igy nekem nem lesz jó, valami gyalugép lapja lehetett. Nem hibaztatom az eladót, külön sztori az Imié.

Aztán volt vmi cég az Alföldön, arultak vmi 400*400 ast azt hiszem. Azt a sztorit le is irtam akkor, fészer, csepegő eső, rozsda, X úr, kamuzás, heló.

Azután Szegeden egy bácsi mezgazd gépeket gyártott de már számolja fel ezeket a dolgait, előtte adta el 2xxx mm tusirlecet. Ő árulta azt a vezetékek teszteléséhez való nagybecsű készletét 300ért amivel csuhás is talalkozott.  En megvettem egy 45 fokos 1000es tusirlecet dobozzal meg egy 600*600 as lapot. Egyik se latszott igazán jónak de ha mar mentem 400km t 30+60 e ért beküzdöttük a Honda hatuljába, 10et eszik 100on pláne ha nyomom neki az M5 ön max az anyag megéri.

Aztán még lendületből vettem Velencén egy 300*300 ast 8e ,közepén lathatolag kopott  de annyira nem is rossz, már ahogy a 600 assal osszeforgattam.

Na szóval szvsz inkabb vegyel tenyleg egy bótit, ahogy referi mondja, jegyzőkönyvvel. Hegesztesz hizza egy massziv  nézem miallvanyt.

Ahogy nézem 150 et elköltöttem úgy h még mindig nincs egy igazan hihető referenciám mert hiába forgatom őket összevissza egymashoz sehogy se az igazi.

A 60fokos vezetékhez valo camelbackra vonatkozó kerdesemre itt sem kaptam valaszt. Kölcsön senki nem fog ilyet adni, ez érthető, egy ilyet egyszer elég odaverni.

Előzmény: occseb (40611)