szszupika Creative Commons License 2021.03.31 0 0 500

Sziasztok!Szeretném veletek megosztani az én történetemet.Egy hónapja halt meg a kutyusom veseleállásba.Szerintem hibáztak az állatorvosok,szerintük nem.Közzétettem egy levelet az oldalukon,most nem nevezném meg melyik klinika volt.

Közzéteszem itt is :---A kutyámat hasnyálmirigy gyulladással kezelték.Felment a cukra 23-ra.,lehet a pár nappal elötti foghuzás után.Inzulint kapott,3 nap alatt jó lett az érték.Utána való napokban nagyon leesett a vércukorszintje.Mégis ragaszkodtak az inzulinozáshoz,9 napig vittem mindennap injekciora,infuzióra.Több napon át olyan alacsony lett a cukra,hogy remegett,lement a testhője.Mondtam mindig h rosszabb az állapota. Végül 9.nap csináltak uj labort amiből kiderült,hogy leállt a veséje 100%-ban.Ekkor már csak 2.18 volt a cukra.A fruktóz szintből kiderült ,NEM VOLT CUKORBETEG csak egyszeri felemelkedés lehetett .Még az nap elvittem máshová ahol sajnos nem tudták megmenteni a veseleállás miatt.Utólag tudtam meg egy orvostól,hogy a fruktóz jelzi 2-3 hétre visszamenőleg,átlagos cukorértéke volt és azt is mondta .hogy annyi ereje sincs már a kutyának,hogy saját hőmérsékletét ellássa.Na és hogy AKI NEM CUKORBETEG ANNAK ÉLETVESZÉLYES AZ INZULIN adása.Más betegsége is volt arra hivatkoztak,tudom elvolt hizva és a mája sem volt a legjobb,a hasnyálmirigy gyulladás meggyógyult,de az élete ráment,11évig élt velünk,családtag volt!AZ ORVOSOKNAK TUDNI KELLETT VOLNA,HA MÁR OLYAN ALACSONY A VÉRCUKOR TÖBB NAPON ÁT NEM KELL INZULONIZNI!!!Megvannak a laboreredményei,még nem tudom lépjek-e tovább.---

Eddig a levél,amire azt reagálták,hogy én laikus vagyok,a kutya cukorbeteg volt,amit laikusként kénytelen vagyok elhinni,ha igy volt egy cukorbeteg kutyát addig inzulinoznak amig olyan alacsony napokig a cukra hogy semmi ereje nem marad.Az orvos szerint nem ezért állt le a veséje,pontosan  nem tudja megmondani miért,a társbetegségekre hivatkozott.Viszont azt elismerte,hogy hamarabb kellett volna  a második labort levenni nem a 9.napon.Talán még most is élne az én kiskutyám.Nagyon nehéz belenyugodni abban a tudatban,hogy mégis hibázhattak azért vesztettem el.