Törölt nick Creative Commons License 1999.10.13 0 0 260
csinnnKA!

Hát igen - az orvosom szerint "kötelezővé kéne tenni", hogy egy kicsit küzdjön meg mindenki azért, hogy gyereke lehessen.
Az egyik szomszédasszonyom két hónapja szült és azt hittem nekimegyek - van egy nyamvadt sziámimacskájuk, mondanom sem kell, hogy a lakásban (az már más lapra tartozik, hogy kertes házban lakunk, meg ők is). Két napja volt még csak, hogy hazajöttek a kórházból, gondoltam lesz annyi eszük, hogy kipaterolják azt a dögöt a szobából (imádom a macskákat, de csak az usvaron, no meg jó lenne eldönteni mi a fontosabb!!). "Természetesen" a cica maradt, egyik pillanatban dögönyözi azt a szőrcsomót, a másikban meg kapja fel a babát szoptatni. Azt már meg sem említem, hogy kezet mosni elfelejtett... Nem mondom, kell szerezni a gyereknek ellenállóságot, de ami sok, az sok. Végül is semmi közöm hozzá, csak nem én vagyok az egyetlen akinek feltűnt, hogy a pici állandóan tüsszög... De állítom, hogy az a nő fel sem fogta, hogy mennyit veszíthet, ha velemi baj érné a picit... Egy kicsit offtopic megjegyzés volt, de nem tudtam kihagyni.

Neked meg akkor szia Noa, ha távozol.

Előzmény: csinnnKA (253)