meromokus Creative Commons License 2021.01.05 0 0 126224

Ennek folyományaképp:

Eladó:

- Fekete színű kiegészítő ülés: 20.000 Ft (Budapest)

- 4 db gyári alufelni, 205/55R16

   2 db Goodyear EfficientGrip Performance gumival 2 szezont futott

   2 db Goodyear EfficientGrip Performance gumival 1 szezont se futott (defekt miatt párban cseréltem)

  ha lehet egyben 120.000 Ft (Kaposvár) (Budapest-Mezőkövesd felé tudok fuvarozni) 

 - 1 db acélfelnin, pótkerék Goodyear EfficientGrip Performance gumival 2 szezont futott, 3000 Ft

- Csomgatértálca 3.000 Ft (Köszi sbojan, hasznos volt)

 

Autó is (Adony):

307 SW 2.0 Benzin+Gáz, 2003 ára: 100.000 Ft 

Képek: 

https://drive.google.com/drive/folders/1zhPRzPFu6sOAVpRBJHB14-xpTer4TID0?usp=sharing

 

Ami jó:

Októberig van rajta műszaki, jan. végéig Pest-Somogy-Heves matrica (+1 baszó malacokról a csomagtartón, meg egy godzillás).

Jó állapotú bőr belső (nem hibátlan, de aki ilyet szeretne még bőven futhat pár évet)

2 db működő elektromosan behajló tükör

Nokia CK-15W kihangosító

Lámpák nem mattak

Tolatóradar

Esőérzékelős ablaktörlő

Zolisys által alig pár hónapja javított kormánykapcsoló és szalagkábel csere

 

Elmúlt két-három év mérlege:

  Trafósor

  Lengéscsillapítók, toronycsapágy, toronyszilent, első lengőkarok

  Kipufogó rendszer (katalizátor-középrész-hátsórész + adok egy gyári katalizátort)

  A gázrendszerben 25 ezer km van, 2019 októberében rakattam bele (LPGTech200 vezérlővel)

  Vízhűtő, termosztát

  Injektor tisztítás + 1 csere

 

Ami nem jó:

  A bal oldali köszöb elől hátul rohad - eladás egyik fő oka (Emiatt műszaki lejártával mindenképp cseréltem volna)

  Lentebbi kommentben említett vízcső ereszt, emiatt bár az autó jár és lehet(ne) vele menni, de dől belőle a víz így igazán lábon nem ajánlott vinni) - eladás másik oka

Előzmény: meromokus (126223)