grayrace Creative Commons License 1999.09.22 0 0 1712
Hali!

Aszittem mar vegleg eltunt minden hozzaszolas. :(
Erre reggel jovok es... :)
Regen szoltam hozza a topichoz, csak olvasgattam. Orulok hogy ennyien irogatnak. Mondjuk mostanaban tobbet bringaztam mint neteztem.
Voltam turazni a Zselicben. Erdeszeti utakon es osvenyeken. Gyonyoru a taj, jo a levego, nincs forgalom, es jol el lehet tevedni. Igaz volt egy rajzolt terkepunk, de nem volt rajta hogy honnan kell nezni, igy az elso keresztezodesben rossz iranyba mentunk... Meg a masodikba is. A kituzott 30km-bol lett 50km. De igy meg jobb volt :)
A hetvegen zoldpontos tura. Hasonlo iranyzekkal, csak betonon. 20-40-80km valaszthato. Ha az ido is engedi megyek. Erre megprobalom ravenni az asszonyt is. Kivancsi vagyok milyen kepet vag a 80km-hez.. :))

Most akarok cipot venni. Kivancsisagbol utannaneztem a net-en a Merrell cipoknek es nagyon megteccettek. Tudtok uzletet mondani ahol aruljak ezeket a cipoket? Ha esetleg pecsen tud valaki akkor az meg jobb. Pest kicsit messze van Kaposvartol. A neten levo valasztek kaphato is itt mo.-n vagy csak csorgassak? Arban mire szamitsak? Igazabol az Eagle Low-ot neztem ki.

Hudesokklett. Meg igy reggelre megfekszi a gyomrotokat. :)
Bocs. nem volt kedvem az ekezetekhez.

Ja.. Ugyan ez idenre mar szerintem nem nagyon aktualis, de nem lenne jo egy topic-os ossznepi turat osszehozni valamikor?