Proci_85 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2827

"az Lp-380 Korgért a +50 rugó, ha esetleg vállalható, azért nem feltétlen egy akkora összeg, persze százalékosan igen, hogy az már ne érné meg kimondottan hosszabb távra is akár."

 

Kérlek írd le pár gondolatban az ismereteid/tapasztalataid alapján, hogy te miért hajlanál a Kord felé.

 

Kb most 51% Korg, 49% Roland felé hajlunk. (Asszonynak mutattam fekete Korgot, azt mondja ja az tényleg nem mosógépes :) )

 

Bevallom ezen videó után egy kicsit elbizonytalanodtam a Rolandtól: https://www.youtube.com/watch?v=f1WLsLd3tEI

Ha jól értem azt vesézi az emberke, hogy a hangot eltérnek a várttól, nem folyamatos a skála hangszíne?

Kérdés, hogy a hibái mikor fognak zavarni.

Kicsit azért vagyok zavarban, mert úgy szeretnék jót választani, hogy közben tök laikus vagyok és kellemetlen lenne, ha pár év múlva azt mondanám, hogy na baxus, rosszul döntöttem. (persze el lehet passzolni némi bukással és újat venni).

De túltolni sem akarom a minőségen való görcsölést, elvégre hobbi a célterület.

 

Természetesen jövőhéten elején bemegyünk pár helyre. Szemügyre vesszük a kategória szereplőit.

 

Yamaha-val mennyire érdemes számolni? Pont a fent linkelt cinkelős csóka nagyon favorizálta a Yamaha P-125-t.

Illetve most találtunk apróneten egy elvileg majdnem új 144-t. A 192 polófónia mint kardinális fejlődés rögtön feltűnt. Kérdés ez már az a téma, mint hogy valakinek anno 1Mbit/s vagy 10..100 ma 1000Mbit/s netje volt? Az elején szembetűnő volt, hogy egy CD 3.5 óra helyett 30 perc alatt jött le, de utána már, hogy 5 vagy 10 perc már nem sokat jelent a gyakorlatban.

 

Előzmény: djuice (2724)