-YDX7- Creative Commons License 2020.11.14 0 0 2807

Sokat osztottam, szoroztam, gyököt vontam, lóvét számoltam, mire meghoztam a döntésem, ami lehet meglepő lesz. Tőletek is kértem tanácsot és azokat is figyelembe vettem. Lett volna egy Korg D1 120.000 ért de azt elvitték előlem. Nézegettem a YouTube ot, olvasgattam a véleményeket. Egyik nap a Korg D1 jött be a másik nap a Roland fp 30  a harmadik nap a Kawai Es 110 és így tovább. Egyszer csak elhatároztam magam és leültem megrendelni a Roland fp 30 at az egyik webáruházból ahol 200.000 alatt adják. Igen ám de mire a fizetés részhez értem kiderült nem lehet utánvéttel fizetni csak előreutalással vagy személyesen a boltban. Én eleve előre nem fizetek semmiért és mivel nem budapesti vagyok, hogy csak úgy hazafelé beugrok a hangszerért így végül nem rendeltem meg. Közben ismét változott a véleményem és ez inkább a az fp 30 as hangjával van kapcsolatban. Szép hangja van de nekem egy kicsit olyan gitárosnak tűnik, persze ez csak az én véleményem és ez is csak videók alapján. (Egyébként már megrendeltem a most érkező zongorát, mielőtt még egy fórumtárs felvetette hogy neki nem jön be az fp 30 hangja.) Végül arra a döntésre jutottam, hogy mivel nem leszek művész és csak saját szórakoztatásomra tanulgatok és zenélgetek, amiben a könnyű helyváltoztatás is szerepet játszott, megrendeltem állvánnyal, hármaspedállal a Casio px s1000 es zongorát. 

Előzmény: djuice (2805)