T?masu T?r? Creative Commons License 2020.10.20 -3 0 1598

Már hiányoltam a másik fityma metélő fétisest.. hát itt vagy...:D (Bár kitudja, lehet a 2 account 1 személy) és csak egymás hátát védi....
Mutass már kérlek mondjuk egy tucat péniszt, ahhol mereven nem piszkálva akkora a fitymafék amekkorának kell lennie, és a bőrt feszülésig hátra húzva sem látszik feszesnek.: bár az utóbbi akkor lehetséges csak ha az adott pénisznek bő laza fitymafékje van, ami megint csak egy másik véglet, nem pedig az egészséges állapot amit te tanítasz itt másoknak, de példát még egy hozzászólásodban nem láttam......(igen elemzem a személy hozzászólásait mielőtt "egresszívan" válaszolok rá...

Te is elemezhetnéd a fitymafékek/fitymák/pénisz evoluciós változását és annak fontosságát ahelyett hogy mindenkit a fétisednek megfelelően metélésre biztatsz...... (ami mellesleg doktori nélkül eléggé bűncselekmény szagú)....

Azt vettem észre, hogy az emberek már nem mernek posztolni az olyanok miatt mint te, vagy a másod barátod, mert félnek hogy majd kapják majd a metéld le, és egyéb pszichológiai hadviselést kommenteket, hogy meggyőzék az igazukról..:@


Nem mellesleg nem egy fajta pénisz kinézet van csak a világon ami egészséges és tökéletes, sőt, tökéletességről elég nehéz beszélni, hisz ezt inkább embere válogatja kinek mi jön be, nem pedig te mindenki másét leszólva hogy ez így nem jó....

-DE kérlek, maradjunk a fő témánál,  12 pénisz, lankadtan, mereven, hátrahúzva feszítve a bőrt, mutasd meg nekünk kérlek, ki a szent gráll szerinted, akire kellene hasonlítania az összes pénisznek a világon, és ha nem hasonlít akkor hajrá, metélés a tökéletesség elérésének céljából......


Jöhetnek a képek, hajrá..:

Előzmény: bmx 4 ever (1597)