izsoatis Creative Commons License 2020.10.18 -5 3 112698

 

Üdv mindenkinek.

 

Eladóvá vált szeretett , sok szép eredményt hozó  Feinwerkbau 800x légpuskám, a sportág abbahagyása végett.

Field targetre használtam , de gyárilag diopteres 10 méteres légpuska.

Így természetesen adom hozzá a gyári diopter szettet is.

A csöve LW polygon choke csőre lett cserélve,  ami ha jól rémlik 42cm , természetesen adom a gyári csövet is.

Kíváncsiság végett lett cserélve,  de nekem jobban bejött (jobban tolerálja a lövedék hibát ) , így az maradt benne.

Emellett van hozzá egy steyr regulátor is pluszban , természetesen beépítő közdarabbal együtt. 

A csőcsere és a regulátor közdarab és a sín is escap művek, gondolom nem kell bemutatni senkinek.

A köppenycső vékonyabb falúra lett cserélve ( lengőcső) , igy most a diopter nem megy rá elől , de egy kis eszterga megoldja a gondot . Mivel én nem azzal használtam , így nem foglalkoztam vele.

A tartály kapott egy matricát, mert van rajta egy karc ami engem zavart, így lematricáztatam hasonló színre mint a gyári. 

 

Amit tartalmaz az ár:

 

A puska , gyári válltámasz, diopter szett, a gyári és a polygon cső, a gyári és egy steyr regulátor, A puskához gyártott Ft sín amivel egy körben volt a távcső (BKL szerelékhez marva) ,  kofferja és egy tömítés szett, csősúly, kiskönyve  és számlája.

 

A puska 2017es vásárlás.

Mivel nem disz volt , így használatból eredő minimális karcok vannak rajta.

 

Ára 2200 euro vagy annak megfelelő forint, kisebb értékű puskát beszámitok, azért valami kell otthonra játszani.

Tudom drága és kijön belőle 3db lgm2 , de amikor én vettem sem volt olcsó (sőt egyre drágább),  és adok pár dolgot pluszba az eredetihez képest,  szóval köszönöm de negatív  kommentekre nem vagyok kiváncsi.

 

 

Ha kérdésed van kérlek e-mailben tedd fel.

 

 

Érdeklődni e-mailben mert az oldalt nem nagyon nézem : izsoatis@gmail.com