b4ndyTA Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7766

Szia!

 

Úgy látom még nagyon az elején vagy... Javaslom, hogy olvass utána mindennek, és mindenképp határozd meg az elvárt igényeket, nehogy a végén csalódás legyen. Ez a termék sem képes csodákra (a többi sem), ellenben nagyon drága játék lesz a végére (mindegyik). Szerintem utólag minden tulajdonos másképp csinálna pár dolgot, legalább te tanulj a hibáinkból. :) Ha az elejétől elkezdenéd olvasni a fórumot, akkor számíts arra, hogy időközben sokat fejlődött a rendszer, eszközöket vezettek ki, és új technológiák jelentek meg. Az elvárások mellett vedd figyelembe az anyagi korlátaidat is, biztosan többe fog kerülni, mint amit először számolsz. Ennek nincs köze a Loxone-hoz, ez minden másnál így történne. Azt is megkockáztatom, hogy, ha egyből szakemberhez fordulsz, akkor a neki kifizetett szaktanácsadási díj, - ha fel is merülne - kevesebb lesz, mint az az idő és pénz, amit ráfordítasz arra, hogy megismerd a rendszert, és próbálgatsz dolgokat. Egy jó és működő megoldásra lesz szükséged csak. :) Beszélj a magyarországi képviselettel, segíteni fognak, nyugodtan kérdezz hülyeséget, én is úgy kezdtem, legalább tudják, hogy mindenre kell figyelni. :)

 

Nincs olyan, hogy alap rendszer, egy szükséges eleme van, és bővítő modulok, amik a te igényeidhez igazíthatóak.

Előzmény: 8nemesis8 (7765)