Jon Creative Commons License 1999.08.04 0 0 81
Hali, sziasztok.

Nos nekem is szajsebesz kellene. 7 eve bagyullad valami az alkapcsomnal a lagyszovetben, faj, megdagad, rahuzodik foggyokerre (vagy fogagyra) es faaaaaaaaj, semmilyen antibiotikumra nem reagal es MINDEN leletem negativ, semmi goc, szovettani is negativ, egyszeruen nem talaljak az okat. Raadasul nem allanodoan egy helyen van, hanem jellegzetesen "vandorol", neha jobb- neha meg bal oldalon, elol, alkapcsom alatt, egesz hatul, fent a csontnal vagy lejjeb.

En meguntam a kiserletezest, es szeretnek radikalis modszert (beinjekciozni az egesz alkapcsomat valami igen hatasos dologgal), mert a gyogyszerek latvanyosan nem hasznalnak. Tapinthatok ki kisebb-nagyobb kemeny duzzanatok, talan betokozodott gocpontok, ezert nem tud a hatoanyag odaferkozni. Jonehany direkt szuri remelem segit...

Velemenyem szerint egy regi fogaszati injekcio fertozte be. Rengeted orvos latott mar fogorvostol kezdve borgyogyasz es allergologusig. Legutoljara a Honved korhazban voltam, Toth Bagi Zoltan foorvosnal. Ha valaki tuddja hol maganpraktizal, az jo lenne... O lelkiismeretes volt es igen hozzaerto, tenyleg megprobalt mindent.

Amugy minden segitseget + otletet megkoszonok :)

Udv

Jon