Fec Creative Commons License 1999.07.25 0 0 1892
Hello skacok!

(Ruppy vazze ez a legjobb autos forum az indexen! Eddig ezt nem akartam irni, mert olyan nyalazosan hangzik, de most mar nem biromtam ki :))

A hajtasokrol:
elsokerek: praktikum
hatsokerek: fun
osszkerek: meg nem probaltam, de... :)))

Szerintem az olyan autogyarak mint Rolls, Merci, BMW, stb. inkabb csak azert tartanak ki olyan mereven a hatsokerekhajtas mellett, mert az image ezt koveteli meg toluk, nem pedig mert az olyan fasza. Felre ne ertsetek, itt arra gondolok, hogy az atlagvezetonek sokkal jobb ha elsokerekes kocsiban ul. Csak az olyan perverz hujek mint mi elvezzuk ha a kocsi nem mindig ugy megy az uton ahogy azt az oktatofimeken latni, es ezt ugye a hatsokerekkel a legkonyebb produkalni. Szoval hatsokerek rlz :)

Emlexem amikor eloszor ultem hatsokerekes autoban. Egy E30 316 volt :). Nedves volt az ut egy kis eso utan. Keresztezodesben kanyarodtam jobbra, es ahogy azt az elsokerekeseknel szoktam, mar a kanyarban elkezdtem taposni a gazt. Erre a kocsi ugy kivagta a segget, hogy keresztbefordultam az uton :) Meg az volt a szerencse, hogy eppen nem jott senki. Hat gondolom nem kell mondani, hogy piszkosul megdobbentem. Nem mondom hogy rossz volt, de azert elgondolkoztatott. Na, azutan mindig resen voltam amikor atultem a BMW-be, hogy ne padlozzam meg amikor meg benn vagyok az ivben.

che
Szerintem is inkabb csinald azt, (foleg ha nincs tul sok penzed verdara) hogy nezegess par evvel idosebb modelleket, es azok kozul valaszd ki a legjobbat. Nagy valoszinuseggel jobb lesz mint egy par evvel fiatalabb jobban lehasznalttal. Ja, es szerintem ne add alabb a 320-asnal!