Ariel_500 Creative Commons License 2020.07.17 0 0 476

Jó napot! Sajna csatlakozom a fejfájósokhoz

Az életben nem fájt a fejem

Olvasom lejebb

"A migrént egy hosszan tartó arc és homloküreg gyulladás után állapították meg."

Márciusban elkapott valami virusos nyavalya, kis hőemelkedéssel ami engem nagyon meg tud gyötörni.

Röntgen homloküreg gyulladást irt le

Aztán kimásztam belőle, majd pár hét után megint láz levertség gyengeség, de hozzájöt a fejfájás

Ettem a Flectort és pár hét alatt a negyedik antibiotikumot ettem végig , eredmény nélkül

Ócskán éreztem a szivem, elugrottam a körzetihez aki EKG után mentő és kórház

Mit mondjak, beszartam a félelemtöl

Ott nem láttak olyan dolgot az EKG-n ami veszélyes lett volna

Koponya és mellkas CT volt. A koponyán gyulladást irtak le, mint utólag megfejtettem a latint rostasejt gyulladás

Kikérdezetek, mondtam hogy pár napja még lázas voltam és a fejfájás

Már be is dugtak a virus elkülönitőbe 3 napra. Reggel délben este vér, vérnyomás, cukorszint COVID teszt. Ez utóbbi negativ volt és fel is raktak a neurologiára

Ekkor már a fejfájás csökkenőben volt, de kaptam valami antipszichotikumot, hogy az jó fejfájásra is

amúgy sincs semmi gyulladásom. A labor szerint viszont emelkedett szintek amik gyulladásra utalnak

3 nap és mentem haza nem volt semmi bajom

Elolvastam a gyógyszer mellékhatásokat és láttam hogy nem nekem való. Ne szedje ha "cukorra gyógyszer, prosztata, vizelési nehézségek stb.

Mentem is vissza a neurologiára, lecserélték, most Citagent kezdtem szedni

Közben persze reggelente Flector, mert nagyon fáj a fejem. Ez használ, de elég "tompa" vagyok tőle

Időnként a vérnyomásom felugrik és megszédülök rendesen

Persze volt nekem pánikbetegségem, de az utóbbi sok évben nagyon is kezelhető volt

 

A héten volt megint labor és bizony a gyulladás ott bujkál valahol bennem

Ott tartok hogy nem merem elhagyni a házat :(

Végletekig kikészültem idegileg ez alatt az 5 hónap alatt, Nem tudom meddig bírom

Jobbakat nektek