Ruppy Creative Commons License 1999.06.21 0 0 328
Eclipseboy_

Most én is ideiglenesen egy uj golfal járok. Lakatizálóban van az öreg BMW. Elojött rajta a herpesz a karosszérián. Tényleg meglepo ahogy megy, pedig csak 1.6i 100Le motor van benne. Sík úton max 195 a vége. És a kanyar az a csuda kanyar az tuti. Ennek lehet nyomni ami belefér, semmilyen szituban nem jöntt ki a sportszelet a gatyámba, soha se lett jaffás a bugyim.:))
Tegnap a körúton egy idösebb Audi 80 as (azt hiszem de lehet, hogy egy kicsit nagyobb volt) mindenkivel versenyzett ahogy én láttam még a Tátra villamost is megszivatta betartott ahol tudott, minen kissebb autónak derékszögben váltott mindig sávot, a srác arcán látszott, hogy miröl szól az élet, .Az autója ki volt rittyentve: citromsárga szinü,plussz beömlok a motorházon, orbitális méretü "Audi"felirat keresztbe az autón, széles gumik,röfi töfi, szánalmasan torzító hifi,kopasz gyerek...szal minde benne volt ami kell:) Ami a lényeg, szerintem a nagy kapkodásban amikor összerakta vagy összerakatta a srác az autóját a lóeroket kifelejtette. Háromszor is megkapta ami jár, de ami a lényeg az én kis Golfomtól ami azért nem repülogép:))))))))

Előzmény: Eclipseboy_ (327)