Pink Fluffy Unicorn Creative Commons License 2020.05.01 -1 2 2389

Egyaltalan nem hazugsag, tobb ilyen tema is volt, reszletes kifejtesekkel, emlekezz pl. a "ugyanugy kell-e gyartani az EVt mint az ICE-t, vagy gyokeresen mas a gyartas" cimu polemiat, vagy a finomporemisszios vitat, oda konkret tanulmanyokat tettem be, de volt mas is, szamokkal, tenyekkel, adatokkal. Nyilvan otodjere mar nincs kedvem leirni ugyanazt (plane nem ugyanannak a nicknek) ekkor siman elintezzem egy "hulyeseg"gel. 

 

Az viszont hazugsag hogy tobb nicken kommentelnek, egyszerre egyen teszem. Az is hazugsag volt a reszedrol hogy tiltogatjak ki a nickjeimet es ezert valtok, valojaban en magam dontottem ugy hogy a lassan 20 eves osnickemet torlom (en kertem) es azt is en dontottem el hogy egy nick nem fog egy evnel tovabb elni. Elmondtam mar azt is hogy miert, te persze azt is ignoraltad...

 

Nekem nincs modera haverom, egyet sem ismerek. Sot nem is kommunikalok veluk, kiveve ha torolnek valamit amivel nem ertek egyet. A moderaturahoz annyi kozom van hogy valamikor, kabe 15 eve felkertek hogy legyek a totalcar autos topikjaiban moderator, de nem vallaltam. 

Előzmény: Panzerbear (2387)