kiss_atti Creative Commons License 2020.03.11 0 0 30744

Ár-érték arányban ezek a profilok tűntek nekem a legjobbnak

 

--

 

Sajnos 

 

nulla képességed van arról, hogy az "érték"-et meg tudd állapítani, így aztán az ár/érték arányt sem tudod megítélni. Csak azt látod, hogy olcsó.

Nem látod, hogy milyen összetételű PVC-ből gyártották, nem látod a profilban lévő acélmerevítés alakját, anyagösszetételét, nem tudod milyen vasalattal van szerelve és az összeszerelési technológiát sem látod.

 

Mi sem.

 

Ellenben volt szerencsénk ilyen szerkezetet ( Decco profil) fogni, fúrni ( némelyikünknek szétvágni is), én tartom magamat annyira nagyképűnek, hogy 10 év - kereskedői -  szakmai gyakorlat után meg tudjam állapítani a termék minőségét.

 

Kivételek persze mindig vannak, néha a szarból is lehet közepesen szar várat építeni. A tapasztalat azonban az, hogy amely ablakgyártó a polc legaljáról válogat a profilt tekintve, az ugyanerről a szintről választ hozzá minden mást.

 

Sok sikert, 6-10 évig elképzelhetően ablak lesz a Decco-ból gyártott ablak is.

 

( Éppen nyomozok, mert egy VEKA 90 MD-ből, itteni fórumtársnak készült , délnyugati fekvésű ablak sárgulását nem értem.

Több gyártószakinak is megmutattam az erről készített képeimet, mindegyik valamilyen vegyi behatásra gyanaxik.

És ez egy VEKA, nem egy Decco...)

Előzmény: Vörös Tibor (30743)