Aritears Creative Commons License 2020.02.13 0 0 667

Az EUWORK-öt mindenképp kerüljétek el. Sajnos én úgy jártam hogy átvertek. A bristoli munkára jelentkeztem. Előre ki kellett fizetni a 500 e ft–ot, de úgy voltam vele mivel azt mondták garantált a meló ezért megéri. A szobáról kértem képet hogy mégis hova megyek, nagyon sokára kaptam egyet ami nem is az volt ahova végül raktak. A reptéren 1 órát vártam mire előkerült az a nő akinek várnia kellett volna engem. Egy alpári stílusú nő valami Erika. Már ez gyanús lehetett volna. Mikor megérkeztünk a szálláshoz, majdnem elájultam, undorító koszos mocskos lakás. A szoba közepén használt matrac ami szerintem az utcáról hoztak fel. A nő mondta hogy siet ezért lelépett. Engem a sírás kerülgetett, hogy mit csináljak. Felhívtam a nőt hogy adja vissza a pénzt, de nem tette, azt mondta hogy jogosan tartja vissza. Végül eljöttem onnan. Az EUWORK nem tudtam elérni semmilyen formában, úgy csináltak mintha nem is ők küldtek volna oda. Teljesen kihúzták magukat a felelősség vállalása alól. De mivel nem vagyok teljesen hülye és azért egy kicsit tudok angolul, bejelentettem őket az angol hivataloknál. Csak sokan akik kimennek még ennyire sem tudnak angolul.