Törölt nick Creative Commons License 2020.01.21 0 0 4796

Sziasztok !

 

Szóval nekem az EMG n az volt, hogy fibrillació és fasciculatio, meg ez a fokozott beszúrási akttivitás. Közben egy Kennedy-s csoportban is benne vagyok az USA-ban, és ott is ezeket írják tünetként. A genetikai vizsgálat 100% os eredményt hoz, szóval ha pozitív akkor ez. Pécsen a TB terhére elvégzik a vizsgálatot az országból bárkinek, de neurológus szakorvos kérheti, eredmény 2-3 hónap múlva.Engem ez a nyavajás fasciculatio zavar nagyon mert ahogy Little is írta, megy a tánc kegyetlenül állandóan, de főleg ha fekszem:-) 1 éve és 1 hónapja. Nem unja még? Olyan remek lenne ha meg lehetne állítani. Ha nincs szignifikáns fogyás az az izombetegség ellen szól. Kennedyben lassú az izomfogyás így 1-2 kiló +/- nem érdekes, és az még lehet SBMA. Ha nincs kifejezett gyengeség az is jó, jellemzően az ALS nél a kifáradás nem egy adott tevékenységnél van meg nem kipihenhető. A másik dolog ami még felmerült az meg a Perifériás hyperexcitabilitás.-magyarul fokozottabban működik a perifériás idegrendszer, túlingerelt- Aminek több oka is lehet, az egészen bagateltől a daganatig. A harmadik dolog pedig a jóindulatú izomrángás szindróma. Értelemszerűen ennek nincs különösebb oka, ez van el kell fogadni és együtt kell vele élni.

 

Üdvöm
A. 

Előzmény: Törölt nick (4795)