berczi65 Creative Commons License 2019.11.29 0 1 6536

Köszönöm a válaszokat! Szandra mama: azért telt el 2 hónap, mert azt hitték zúzódás van a koponyámban, de mivel esés után epilepszia-szerű tüneteket produkáltam (a szájzug kezdett rángatózni és amíg az tartott, csak nagyon rosszul "elmosódottan" tudtam beszélni) epilepszia ellen kezeltek és mivel a gyógyszer ellenére romlott az állapotom, akkor gyorsultak fel az események. Ja, meg a betervezett műtétemet 1 napi bent fekvés után elhalasztották egy héttel, mert "nem fértem bele", előttem is egy nagy műtét volt, és így döntöttek. De következő héten sikerült! Minden elismerésem az orvosoknak és nővéreknek! Nem_foglalt_név_újra: régóta olvasom az írásaidat, hasonlóképp realista vagy mint én. Pár évvel vagyok idősebb mint te, és nagyon tetszik az életfelfogásod! Annak ellenére nincs betegségtudatom, hogy a sebészem és az onkológus is szemtől-szembe megmondta, hogy ez a betegség gyógyíthatatlan (MÉG), de el lehet vele élni egy ideig, és ők (meg nekünk is tennünk kell érte) azon vannak, hogy ez az idő a legjobb minőségben teljen el. Ha nem titok, megírnád priviben hogy mit szedsz? Előre is köszi: lukemadar@gmail.com