Szandra mama Creative Commons License 2019.11.26 0 0 6526

Sziasztok. A lanyom miatt leptem be a forumba. Elozmenyek: 30 eves volt amikor eros hanyinger, hanyas es fejfajasra vittuk orvoshoz. Ct kiderult agydaganat a homloklebenyben. Onnan mar ki sem engedtek, 2 nap mulva megtortent a mutet, ami 8 es fel oras volt. Majdnem mindent  kitudtak szedni, de az a keves ami bentmaradt, eppen eleg volt, hogy fel ev mulva ujbol meg kelljen muteni. Az elso mutet utan sugarkezelest, majd kemoterapiat kapott tabletta formajaban. Eltelt kkozel 4 het is mire megjott a szovettan, Glioma malignum GBM, WHO Gr IV. Azt hittem elajulok amikor az orvos megmondta. Csak azt hallottam az egeszbol; NEGYES. Addigra mar "mindent " elolvastam az agydaganarol, tudtam, hogy a 4 a legnagyobb fokozat. az orvost amikor kerdeztem mire szamithatunk, azt mondta: - Tessek megnezni az interneten.-  Tudtam, hogy ez nagyon rosszat jelent, en pedig azt valaszoltam; - Nem hagyom meghalni!- 

 

Azota 4 ev 2 honap telt el. Rengeteg vitamint nyomtam bele, magas dozisu D vitamint foleg. Itta az oxigendus vizet, aloa verabol keszult turmixot. 2.eve kapja az Avastin kezelest.

Van koztetek valaki akinek ez a fajta tumorja illetve elvaltozasa volt, van?