kgaboroo Creative Commons License 2019.11.17 -1 0 37858
Az akciós péntek alkalmával kinéztem egy Panasonic GX550E 43colos 4K led tévét. Nem volt nagy igény, egy olcsó második tévé kellett a plazma mellé. Kellemesen csalódtam a képében. Egyáltalán nem zavarja a szemem, úgylátszik, hogy van fejlődés az lcd tévéknél is. A jutubos 4K rövidfilmek elképesztően élethű részletességgel jönnek át és a hangminőség is teljesen korrekt. Mindez egy százezres kategóriából. Már nem is félek annyira az lcd tehnikától. Pár évvel ezelőtt mikor a régi Pana plazmámat lecseréltem egy szintén Pana ledes lcd-re akkor rettenetes volt a kép a plazmához képest, pedig az lcd képe is szép volt csak az a szappanopera hatás ne lett volna. Ezt az lcd tévét még 8 napon belül visszavittem a boltba és elhoztam helyette az utolsó ST50-es plazmák egyikét ami azóta is remekül szuperál a nagyszobában. De ez az új lcd már szinte ugyanazt a képet hoza mint a plazma. Persze én látok még különbséget de már nem zavaró. Ma hoztam haza és megy a tesztüzem és tényleg jó. A menűrendszer már változott azért de átlátható, a net gyors rajta, usb-ről viszi a filmeket rendesen. Szóval jó ez.