erikanyu Creative Commons License 2019.09.28 -2 2 2918

Sziasztok! Örülök, hogy itt is ismerősöket találhatok. Catella, Vélemény, bonnita üdv :) Szóval olcsó repjeggyel utazgatok. Most éppen akkor Bariban vettem jó áron jegyet okt. 18-20.

Szállás megvan Bariban Hotel Boston. Visszaolvastam sok-sok oldalt. Catella nagyon tetszett a beszámolód, de  a többieké is hozott fontos infókat. Amiből aztán az lett, hogy mindent meg szeretnék nézni, de arra meg kevés a hétvége.  Nagyon tetszik a képek, és leírások alapján Polignano e Mare, Monopoli, Ostuni, és Alberobello. Kérlek segítsetek, mi fér bele reálisan. Péntek du érkezik a repcsi 12.10-re. Számitásaim szerint 2 órára legalább el tudjuk foglalni a szállást. A délután így szabad. Arra gondoltam itt megnézhetnénk egyik kis városkát. Mondjuk a Polignano-e Marét, és este Bariban séta. Másnapra gondoltam Monopolit, Ostunit,és ha beleférne Alberobellot. Bár az az érzésem az nem fog beleférni, pedig nagyon tetszenek azok a kis trullók. Vasárnap már csak hazaút, egy kis reggeli Bari sétával. Várom a javaslataitokat, és előre is köszönöm.