Szilszi 1 Creative Commons License 2019.09.21 -1 0 20395

Szia! Őszinte véleményem a Hotel Eviről  őszeségében jó volt .Voltak apró gondok a szekrényben nem voltak polcok ,a fürdő szobába semmilyen akasztó( ruháknak törölközőknek) A nagyobb gondot a belül koszos klíma okozta ami miatt nem használtuk (gomba és egyéb betegségek)Ha lett volna nálunk fertőtlenítő spray  akkor megoldjuk.Egyébként szerintem ez nagyjából jellemző Görögországra ,nem egyedi eset (klima ). Az étkezés rendbe volt mindenki találhatott ízlésének megfelelő ételt mindenki 3* megfelelően. Medence és egyéb dolgok tiszták, minden rendbe vol. A tengerpart egy kicsit messze volt de ez nem okozott gondot,első nap béreltünk biciglit úgy mentünk Anthony Quinn öbölbe négyen. Mivel én kerestem autó bérlésre társakat első nap mindjárt sikerült is, végig együtt voltunk, 3 napot béreltünk autót 120E( C) kisebb nem volt ( Hotell Evaba volt a legolcsóbb az autó bérlés, körül néztünk sok helyen) Körbe jártuk a szigetet autóval Kalihea beach, Lindosz

,Kameiros ,Prassonissi, Tsampika Beach ,Monolithos romjai Rodosz városa , Pillangók völgye  stb..

Az idő járásunk tökéletes volt, egy szép nyaraláson vagyunk túl, de minket nem varázsolt el Rodosz, aki látta Balos Beach Elafomisi Beach stb,,,, (nyugat Kréta) az tudja miről beszélek. Most tudom kapok hideget meleget, de én az egyéni véleményemet írtam le és hátha tudtam valakinek segíteni a legközelebbi nyaralás eldöntésébe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Vebber (20374)