florentiam Creative Commons License 2019.09.11 -2 4 3692

Igazából nem követtem, és túlzottan nem is érdekelt a történet, de mivel nagyon heves, több szálon futó veszekedés az orrunk előtt zajlott, (pedig nem is volt rá igény) ezért óhatatlanul is tudomást kellett róla szerezni. Akkor sem, és most sem értek egyet azzal hogy kritizáljuk a más által feltöltött tartalmat, hiszen ízlések és pofonok... Szóval valahol ott kezdődött a dolog, hogy először a feltöltött tartalom miatt lett igen komoly szóváltás, ami elfajul. Egy idő után, már az etnikai, szexuális, vallási, és egyéb hovatartozás is szóba került, nem igazán úriember módjára. És ami még nagyobb baj, hogy ez elég sok fórumon, nem csak itt ment. És persze nem két szereplős volt a dolog! Szándékosan nem írok nick neveket, mert nem szeretném ha ezzel egy újabb lavina indulna el, másrészt ezek a topicok nem erről szólnak! Ha nagyon érdekel a téma, nem kell sokat keresgélni, keress rá. :D Többet ezzel nem is kívánnék foglalkozni. Én néha feljövök, megnézek néhány általam kedvelt topicot, mint mikor az ember bemegy egy tárlatra... Ott is vannak rosszak, és vannak kiemelkedően jó alkotások, mint ahogy itt is vannak általam gyönyörűnek tartott Nők, és vannak akik nem jönnek be. De soha sem vetemedtem arra, hogy negatívat adjak, csak azért, mert nekem egyik másik kép nem tetszik! A plusz jellel elismerem a feltöltő "munkáját", illetve a hölgy szépségét. Ennyit tudtam válaszolni a kérdésedre, és őszintén remélem, hogy elégséges. Jó szórakozást, és ha belebotlasz egy jó képbe, vagy te magad készítesz egyet, tedd fel bátran, ha nem jogvédett,vagy tiltott! Kellemes időtöltés kívánok.

Előzmény: Törölt nick (3687)