japipapi Creative Commons License 2019.09.05 0 0 44597

Sok a bosszantó értelem zavaró, elírás miatt elnézést kérek. Figyelmetlen voltam, nem olvastam elküldése előtt. Ugye ez a tablet modernebb változata "segítség" képpen az első pár beírt karaktert "okoskodik", kitalálja, persze többnyire rosszul, szavaim és hülyén változtat. Sajnos nem lehet kikapcsolni "okoskodását". Ugyan van megoldás. Folyamatosan figyelni kell és általa nem ismert szavakat betanítani, hisz memóriája viszont jó, vagy egyszerüen tableten nem írni.😂😂😂

Remélem azért kitalálod, nem szeretném most javítgatni. Hidd el, tudok számolni is, az az 5 év, 15 év.😂

Klasz lehet a méhészkedés is, gyerekkoromban köztük êltem, nagyapám egész életêben méhész volt, így ragadt valami râm. Nagyapám 100 évet élt, gondolom a méhek is jelentósen besegíthettek. Pár éve pár éve befogtam egy rajt, tovább tudtam szaporítani, 3 éve már 5 családom lett, boconádi típusu kaptárt csináltam. Akkor már el kartam venni tőlük mézet is, de sajnos a rákom közbe szóltt, nem tudtam velük foglalkozni, egy fertőzés, vagy egy esztelen méreg permetezés (szomszédok) elvitte. Nagyon sajnáltam. Most veszem  a mézet.

Előzmény: japipapi (44596)