Katagreta Creative Commons License 2019.08.11 -1 1 topiknyitó

Sziasztok!

 

Felnőttkori aknéval küzdök már hosszú évek óta. Az utóbbi időben úgy tűnik tisztul az arcom, a fájdalmas akut gyulladásos periódus már egy ideje lecsengett, ezért úgy döntöttem, hogy ideje igénybe venni az esztétikai kezeléseket. A helyzet az, hogy minden kezelés nagyon drága, 10 perces konzultációért is 15000 forintot hagytam ott legutóbb, és sajnos nincs kidobni való pénzem...ezért szeretnék előre tájékozódni, mi lehet a leghatékonyabb orvosi/kozmetikai megoldás hegek, pattanások utáni foltok eltüntetésére. Középsúlyosnak mondanám az állapotomat, a járomcsontom és az állam környékén szemmel látható hegek vannak. Minden házi kenceficét, praktikát próbáltam, úgyhogy mostmár ideje szintet lépni és szakember segítségét kérni az ügyben.

Az orvosi mélyhámlasztás viszonylag költségkímélő megoldásnak tűnik, viszont nem tudom mennyire szokott hatékony lenni, hány kezelés után lehet látványos hatása ( tudom ez a kiindulási állapottól nagyban függ.. ) Mégis, ha valakinek van akár mélyhámlasztással, akár más esztétikai kezeléssel kapcsolatban személyes tapasztalata, véleménye, tanácsa, minden megjegyzést szívesen fogadok.

 

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)