Törölt nick Creative Commons License 2019.06.27 -2 0 85679

mi az a BBW?

 

Jo, de ki donti el hogy vegletekig valogatos vaolaki? Itt olyan hamar iteletet mondunk ... azert mert nekunk belefer valami de a masiknak meg nem meg nem lesz o vegletekig valogatos.

 

meg ha az is, hat legyen. Tegyen meg mindent hogy megusse o is a mercet (az alap hogy igenyek elsosorban magunkkal szemben legyenek) es meg igy is kevesebb az eseolye hogy talalkozik a megfelelovel, de hajra...

 

nekem is van olyan dolog ami kizaro, mas meg elfogadna:

 

pl. kizaro tenyezo a dohanyzas. nem, nem erdekel hogy a jelenletemben nem, meg majd kimegy... nem szeretem. Van a csaladban dohanyos es barmikor talalkozunk erzem rajtukl... pedig ugye nem csokolozunk meg semmi. Egyszeruen nem

 

Tulsuly meg sport hianya. A sport legyen szenvedelye, mint nekem ... mert akkor (a kulso adottsagok mellett) megerti mi az hogy elkotelezodes es kitartas.. hogy be van tervezve a napjaid es nem nem fogod kihagyni az edzest ha hirtelen odaall a masik hogy csinaljunkmar ma valamit munka utan mert az edzest ki lehet hagyni. Nem, nem lehet (ezert kell napokkal elore szolni, akkor at lehet tervezni mindent... )

 

 

Es meg sorolhatnam. Ezzel leszukitem a kort? le. De nem ereznem jol magam olyannal aki ezeknek (meg meg van mas is) nem felelne meg... (es ezeket hozom persze en is).

Előzmény: Törölt nick (85672)