Evocáf Creative Commons License 2019.06.22 0 0 30732

***>>"ha nem tudnád, hogy én írtam, miből jönnél rá, hogy baromság?"<<
Nem tudom, ez egy nagyon hipotetikus kérdés.

Márpedig ez nagyon is gyakorlatias kérdés.

***Nem igazán tudom elképzelni, hogy miért érdekelhetne annyira, hogy egyáltalán eljussak addig a kérdésig, hogy van-e értelme.

Azért, mert ez mégiscsak egy alternatív evoelmélet...

***Nem is igazán emlékszem belőle szinte semmire, eléggé régen volt, amikor arra a szövegre tévedtem.

Tessék, akkor most feltálalom számodra: "Kreato-kromatofúziós elmélet"
De eme címsorig se kell eljutnod, mégis meg tudod állapítani, hogy eleve baromság várható...
De persze ki is jegyzetelheted a szövegből az összes baromságot (ha másért nem is, hát emiatt már érdekelhetne annyira)...

***>>"Akkomost írd ide, hogyan értelmezem én a novelty-gén fogalmát"<<
Valószínűleg sehogy.

Kis pontosítás: mindenképpen valahogy... :P
Utólag belátom, ebben a formában kellett volna kérelmemet benyújtanom a 30725-ben:
"Akkomost írd ide, hogyan értelmezem én a novelty-gén fogalmát, és indokold meg, hogy ez miért nem evolúciós követelmény."

Kissé bővebben: Az értelmezés ugye azt jelenti, hogy megadom, mit kell érteni a fogalom tartalmán - ez a minimum, ha már kitaláltam... ):o

(Lám, mégiscsak hasznos a linkelgetés...) :P
Tanulmányozd át lelkiismeretesen az összes al-linket is, ha netán nem értenéd meg a lényeget ennyiből: "a novelty-gén a novelty génje".
S most indokold meg, hogy ez miért nem evolúciós követelmény.

***Csak retorikai díszletként használod, ahogy a tudományos vitázás formai mozdulatait imitálod. Sokszor próbáltuk már konkretizálni a kérdést, de folyamatosan ide-oda csúsztatgatod a dolgot, ahogy éppen a riposztolás öncélú szempontjai igényelik.

Ez a két mondat olyannyira zseniálisan csodálatos, hogy be fogom magolni! Hátha jó lesz valamire.

Előzmény: Siphersh (30729)