Nem_foglalt_név_újra Creative Commons License 2019.06.08 0 0 6350

Először is kitartást kívánok az előttetek álló időszakhoz és a lehető legtöbb tünetmentes hónapot.

Én azon szerencsések közé tartozom, akit a sugár-kemo egyáltalán nem viselt meg. A kezelések alatt végig dolgoztam, semmit nem kellett változtatni az életemen. Igaz, nekem "csak" grade3 gliomám volt, amit műtéttel eltávolítottak.

Az alternatív kezelésekben nem hiszek, én onkológusokat kérdeztem arról, hogy van-e bármi, ami segíthet az erőnlétem megtartásában.

Abban egyezett a véleményük, hogy mostanában divatos nagy dózisú C vitamin kúrát semmiképpen nem javasoltak, mivel ez a kemoval pont ellentétes hatású.

Az egyik orvos mutatott egy készítményt, ami a tapasztalatai alapján segít a más típusú rákos betegeinek elviselni a kemo okozta mellékhatásokat.

Én ezt az egy kapszulát szedtem a kezelések alatt és azóta is. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de egy napot sem voltam beteg.

Szerintem semmiképpen nem érdemes vagyonokat költeni "csodaszerekre". Jelen állás szerint a Temodal az egyetlen készítmény, amellyel időt lehet nyerni.

Előzmény: dorka gyöngyi (6347)