Heflo989 Creative Commons License 2019.05.06 0 6 12112

Alig telt el néhány hét a tanévkezdés után, amikor már nem tudtam türtőztetni magam, és úgy döntöttem, hogy mindent egy lapra feltéve bepróbálkozok nála. Tudtam, hogy talán ezzel öngólt is lőhetek, de már nagyon vágytam a teste közelségére, az érintésére és csókjára, amit azóta a nap óta képtelen voltam kitörölni az emlékeimből.

 

Amikor visszatért a zuhanyzásból akkor ott feküdtem egy szál bokszerben az ágyán, úgy hogy még odaférjen mellém, hogyha akar. Először láttam, hogy ledermedt, amikor belépett és meglátta, hogy elfoglaltam az ágyát. Néhány másodperc után odajött és leült mellém. Akkor én felültem, és megsimogattam a hátát. Éreztem, hogy kissé remeg. Aztán odaültem mellé és óvatosan megfogtam a kezét, ami a combján volt. Ő rám nézett és abban a pillanatban éreztem, hogy kezd felengedni. Ez nekem adott egy plusz erőt és elkezdtem az ajkammal is közelíteni hozzá, ahogy ő is tette. Egyszer csak már ajkaink összefonódtak és heves csókolózásba kezdtünk. Hosszú és érzéki volt. Egyszer s mint olyan mérhetetlen boldogság öntötte el a szívemet, hogy az leírhatatlan volt számomra. Úgy éreztem, hogy révbe értem, hisz teljesen felszabadultunk mindketten. Miközben nyelveink Canossát jártak a másik szájába, kezeink egymás testén indultak körutazásra, a nemi szervünk pedig erősen merevedni kezdett. Erre én elkezdtem a nyakát, majd a mellkakasát csókolgatni, a mellbimbóit nyalogatni-szopogatni. Aztán a golyóit vettem először kézzel, majd szájjal kezelésbe. Nagyon fura, de piszkos jó érzés volt már ekkor is. Ami ezt követően jött már a ráadás volt. Egyszer csak arra figyeltem fel, hogy 69-be fordulva kényeztetjük egymást. Viszonylag rövid időn belül meg is lett a következménye. Először én adtam neki ízelítőt abból, hogy milyen az, amikor geci kerül a szájába. Először csak nagyon keveset kapott, de ő nem adta fel. Akart még belőle így a korábbiaknál is hevesebben kezdett szopni, aminek még több anyag lett a vége. De, mindeközben már az ő farka is egyre vastagabb lett és a durranás szélére került. Én ekkor még kicsit lassítottam, hogy minél jobban elhúzzam a gyönyör végét, de sokáig nem tudtam, így kaptam én is finomságból egy jó adagot. Nagyon finom volt. Aztán átöleltük és megcsókoltuk egymást, majd elmentünk újfent zuhanyozni, ahonnan visszatérve kicsit összebújtunk. Nagyon jó érzés volt a finom illatát, a puha bőrét a kezeimmel ölelni.