frozendaiquiri Creative Commons License 2019.03.20 0 0 1478

Szia Pontikos!

 

Már kérdeztem régebben, de látom Te képben vagy a görög dolgokkal és talán tudsz egy-két fontos infót.

Tehát az első kérdésem a parkolásra vonatkozik, mármint Athénban mennyibe fáj a parkolás, mettől meddig kell fizetni, hétvégével mi a helyzet?

A második kérdés Hydra szigete Flying Dolphins-szal mennyire jó ötlet, a háromszigetes hajókirándulásról lemondtunk 100 euró/ fő + az egyéb költségek miatt, de ez a 1,5 órás (oda-vissza 3) szárnyas(gyors)hajózás úgy hogy 5 és fél órát a szigeten tölthetünk elég megmozgatta a fantáziánkat. Tehát utaztál, vagy bárki utazott a "repülő delfinekkel", mennyire gyomorforgató az út, vagy nem annyira nagy megpróbáltatás?

A harmadik a focimeccs, vasárnap játszik az Olimpiacos, de nem tudok jegyhez jutni on-line, a blogban írják turista reg. kell és aztán vásárolni, viszont nem tudom, hogy lehet regelni. Ott, Pireuszban a stadionnál lehet jegyet váltani, erről lenne-e infód?

Előre is köszi. 

Azt a buszos dolgot elég nehéz volt megfejteni, legalábbis nekem sem volt első blikkre túlságosan egyértelmű. :)

Ja és még valami, Vouliagmeni-tavacska. Érdemes oda kirándulni, fürödni?

Előzmény: Pontikos1 (1477)