rich.mond Creative Commons License 2019.03.11 0 2 56397

Nem kell Feczkó - legalábbis nekem.

NEm tudom, én még mindig nem küldeném el Supkát.

Nem tetszik, nagyon nem tetszik amit látok, de szerintem ez a keret alapvetően gyenge, hiába vannak jó játékosaink is.

Sok kifogásom van a csapat összeállításával is, de a finoman fogalmazva is kevésbé látványos és eredményes előrejáték ellenére a csapat masszív és szervezett.

Jók a csatáraink? Mihez képest? Egy lassú és körülményes Danilónk van, egy súlytalan N'Gogunk. Tischler a franc tudja, Filip meg nem csatár, szegénykém éppen csak kapus nem volt még.

A védelem emg olyan, amilyen ebből kell főzni, kispadunk meg nincs. Szegény Lovrics sem tud annyira lassú lenni, hogy néha ne fanyalodjunk rá.

Supka nyúlhatna talán bátrabbana  fiatalokhoz, de engem sem az NB III-as csapat nem győzött meg, sem a kupameccsek. Mondjuk annyit biztosan tudnak, mint Skorc, Kukocs, Bambát nem tudom, mert olyan kevésszer játszott.

Az, hogy eg ypontra van a harmadik hely még mindig a világ vicce. A megszerezhető pontok felét gyűjtöttük be, az utolsó 20 fordulóban a pontok 40%-át (24 pont), az utolsó 10 fordulóban a pontok 30%-át (9 pont).