Kenny___ Creative Commons License 2019.02.20 -1 1 28278

Elvakult, vagy akar "normal" haragoszold meg nem voltam, de mindennek eljon a maga ideje, ugy latszik.

 

"Atifoci" nem "aticfoci" volt, hanem mas neven ugykodott. Ha az masod-harmad-sokadnick volt, mar onmagaban arulkodo. A nevezetes psztjaiban butasagokat mondott, borderline lekezelo stilusban, mikozben teljesen nyilvanvaloan (mar ha egy picit is ugatod a temat) foglama sem volt arrol, mit ir, csak ilyen-olyan "szakkifejezeseket" puffogtatott. Felhivtam ra a figyelmet, majd olvasas helyett nekiallt tovabbi butussagokat irogatni. Ezek utan, mikor elmagyaraztam neki, nem az en reszortom ot (tovabb) oktatni, ha erdekli, keressen olvasnivalot, egyszeruen megsertodott.

 

A mostani temarol. "Kiskertben nekem szabad". Nem, nem szabad. Akkor a kivetel nem zart zold uveghazra vonatkozna, hanem kiskertre mondjuk. El kellene gondolkozni azon, miert lett betiltva, de nem a "nekem kiskertben szabad" premisszabol kiindulva. Jelenlegi legjobb tudasunk szerint ugyanis a problema az, hogy maradek felhalmozodik itt-ott, felhasznalasi modtol es gazdasag meretetol fuggetlenul, es, jelenlegi legjobb tudasunk szerint, meg ezek a kis felhalmozodott mennyisegek is erosen negativan befolyasoljak a, tobbek kozott, mehek eletet. Legalabbis, jelenlegi legjobb tudasunk szerint, ez nem zarhato ki megnyugtato modon.

 

Namost, attol, hogy valakinek van mondjuk egy zoldkonyve, meg nem fog erteni a novenyvedo szerek biokemiajahoz. Kis alazatot talan mutatni kellene tanultabb embertarsaink iranyaba, akik ezt kutattak, kutatjak, eletcel szinten, illetve azon donteshozok fele, akik ezt a dontest meghoztak. Azt ugyanis biztosra veheted, hogy ok nem csak ugy felvallrol, viccbol "baszarintanak ki" komolyan a BASF-Bayer parossal.

 

Amig ez nem all fent (alazat az elobbiek iranyaba), fenntartom magamnak a jogot, hogy az olvtarsakat kihivjam az (altalam velelmezett!) onzesukert.

Előzmény: trakisbandi (28276)