Motoros73 Creative Commons License 2019.02.06 0 0 66720

Ma teljesen hiteltelenné vált számomra a bmw! :( (bíemví)

Eddig nekem is az volt, de soha többé! :(

Eddig próbáltam a rózsaszín ködben látni a dolgokat, hogy ugyan, más motor sem jobb, ennek is vannak "apró" hibái, hogy szétmegy a szöghajtás amikor gondol egyet, vagy épp galyra megy a váltó, csak úgy semmitől, vagy 2 éven belül 3-ik benzinszint jeladót kell cseréltetnem potom 100 ezerért alkalmanként, vagy leszakad a hátsó féktárcsám, kitörik az első teleszkópom, hisz ezek nem olyan nagy bajok!

 

Ma akartam összerakni egy új adventure-t magamnak, hogy van pofájuk a 2-ik opcióban a HP mart vagy kommersz mart alkatrészek, amik ugyan akár öntöttek is lehetnek, de ha mart is lenne, mivel csinálják, kérdem én, kézmívesmunkával???? :( Egy cnc robot rámarja, vagy van egy másik öntőforma, a paraszt úgy se tudja, mi az, hogy mart! :( Csak bíemví legyen! :(

 

Szóval a két szelepdekniért, meg a két tükörhátlapért, és a motorblokk első dekniért, meg valami @ a kormányon, hogy közel 800.000-et kérni, na ebből látni, hogy az egész lehúzás! :(

 

Most már értem miért kerítésvasból van a vezérműtengelyük, mert megfizethetetlen lenne, ha egy normális tartósat gyártanának, ha ezekért a bóvlikért 800 ezret akarnak kérni, de meg is érdemli aki kifizeti! :(

 

Lenne rá pénzem, de hülyének ne nézzenek!!!! Soha többé bíemví! :(

 

A második, fentebbi opciónál becsuktam a konfigurátort, örökre! :(