Törölt nick Creative Commons License 2019.01.10 0 1 14518

Épp egy éve készült,hulladék vasakból,használt féktárcsa a szalagkerék,vartburg emelő a satu,az eresztő munkahengert kisteher első lengéscsillapitójából csináltam. Tök buli,mert jól működik. A gépfelső három pici csapágyonn gurul,egy újjal forditható,(gérvágás)a rögzitése kempingbicaj ekszcenteres csavarjai. Az emuziótartály asszem marógépé volt,de ez nemlátható.

Te próbáltál e 10-es fogosztásúval zártszelvényt vágni ?

 

A lap amiről irsz,ugye nem bimetál !? Mert ha azlenne,nemhinném,hogy meghegesztenéd !

A szegedi szerszámáruházban csak egyben adnak 30.5m-ert,ott csak akkor szabnak méretre,ha ők is hegesztik.

Mondjuk a sárgarezes forrasztás is jó,lehet én megpróbálom 0.8-as saválló huzallal(Corgon/Mig),és rámelegitek egy pillanatra oxigénnel,ha szerencsésen sikerül,visszalágyul a hegesztés közvetlen környéke. Azért vélem jobbnak a hegesztést,mert rövidebben károsodnak a fogak keménysége. Bár......nemtapasztaltam az előző kopott lapnál,hogy a forrasztásnál kitört volna akár egy fog is.

 

Úgysejtem,hogy a tegéped gyári,és kb 160-as a szalagkerekei !? Na.......ezért törik idejekoránn a lapod  !!

Előzmény: refse2 (14503)