repcsepista Creative Commons License 2019.01.02 0 0 1371

                             Készará szará...a jövőt nem sejthetem, mert van? -mi van? Na okvetlen bedobom a Ó Évike ó ó ó...tündér kaszinó, akölesbe a disznó -ódisz röff röff röff...
              1.: Mocsmá 2019 -be vagyunk nadaaa...vagyunk? -miért s ha lenne volna, smirna! -fsss...hogyan -nahogy hotty hotty hóttta... Az összes eddigi digid álmom érvénybe...s mjocst csak kacs mit álmodtam 2018 -utolsó napjára...
              2.: Ippeg most mondta be bllondi (azunalmast) teljes... na milye van neki...szöszi haja van fején de inkább egy Czion...(ami aki egy kopasznaku nyers nakas ku ku kurukuuu... szól a kokas már majd meg virradt ami hotty...) hogy látja e Tront...na már az álmom közepin ázunk...
              3.: Eddig nem tudtam bevillogni hogy van ollan...hogy senki sem fizet se tizedet se semmillen adót...ami vicca a PÁRTUS JÉZUS MAGYAR VALLÁS VALLATÁS LÁSS ÖRÖK NAPBIRODALOMBA...na most az ollan hogy itt a nap, de senki nem is godolhatja hatja hat hat hat...ha adnak nak nak nak...előúbb fel nakkolnak megáldanak nak nak vak... enni hust feneked ropogha ha kaka bummm...
             4.: Ime az álmom, minden ami nemzet nemzeti ami egyéni egészség nélkül ins egy incs két há... nemzet csak nemzett seggek ami...vala valla god, de valletod...pu! Czimme zoommm...
             5.: Cak hellen pinnyalatban bllondy...na őrültség hogy amcsi first mert abczuga buga ultimaka rulla...minden a Czion Trón -osok öröksegge...tehát ollan amcsi tröbbet...fideljed őt az amcsi texpenjerek (adófizetők) de kinek, nincsak a félelme de félelMÜk mukk mukk fuckkk...
             6.: A Szovjet gazár megette...fideljed, amit akarnak...de had lássUK már az álmod te te te...na a TELJES EGÉSZ CZION TRONOK TRONA TROTTT...na ahoz mindent feketére meg csokoládé barna...na nagyon kérlek belletek...egg gicsit hoszabb lett...pedig csak az álmom 2018 -12 -30rará...
             Innennn...Leesett a pap az ágyról twist...
...Mjocst rögtön...na elopok egy napdarabot...mert mindennel le késtem...de jobb kess mint kesely...sggibe teszel neee..persely...