kirgizke Creative Commons License 2018.12.16 0 0 56237

Sziasztok!

 

Még áprilisban vettem jegyet a dec. 23-ai agadiri járatra, és az ősz folyamán kaptam a menetrend módosításról több e-mailt. Nem csináltam semmit, mert egy közeli családtagomat a múlt héten műtötték, gondoltam kivárok. Most belépve már azt látom, hogy a menetrend változásról nem is ír semmi figyelmeztetést, csak hogy közben a poggyászszabályok megváltoztak, és vagy fogadjam ezt el, vagy a másik lehetőség a szerződéstől való elállás.

Régebben volt még olyan is, hogy átfoglalhatok másik járatra, de ilyen "gomb" most nincs. Pedig e-mail még tegnap is kaptam a módosításról és abban is benne van az átfoglalás lehetősége. Mondjuk nem akarom átfoglalni, csak - mivel a gyerek is jön - gondoltam, hogy addig lebegtetem ezt a lehetőséget, amíg lehet, nehogy vmi betegség miatt befuccsoljon az út, aztán úszik a pénzünk. De most már idegesít a dolog, ráadásul a 23-ai járatra a keresővel azt írja, hogy nincs is...

Remélem azért fix a helyünk a 23-ai gépen?! Mert - ha nem lesz beteg a kölök - akkor menni akarunk.

 

Help me pls. :-)