gibbonpitti Creative Commons License 2018.12.14 -3 1 16204

azokért a rajzokért,beépítési segédletekért én pl elég nagy számot fizetek ki évente...euróban.....és szinteén nagy számot euroban a diag licenszéért....szintén évente....

 

 

szóval az h ki mit lel a neten az engem hidegen hagy,de az biztos h nem fogom megosztani azt itt és máshol sem az emberekkel amiért egy magyar átlagbér többszörösét fizetem ki.

 

és a diagolás...ebben is megy az otthoni okosság mindenféle kínai csodaprogrammal.aztán mikor bezár az ilyen miatt a kályha szoftvere akkor jönnek h ez meg az van persze mindenféle kamu dumával.a végén kiderül amit én már az első percben tudok,h neki van hozzá otthon diagja.én meg nyissam ki neki....hát pl október óta ezt már nem teszem meg....ezek az ecu-k mennek a levesbe ilyenkor.aki akkor érezte magát olyan tudásunak h nekiállt az élvezze ennek áldását a folyamat végéig.sztem ez így korrekt.

 

aki kérdez mielőtt belecsúszna a szarba nyakig annak kijár a segítség főleg ha tudatosan jár el ebben az ügyben.aki meg akkor jön mikor már nyakig van a szarban....hát az....

Előzmény: László Tury (16200)