didyman Creative Commons License 2018.12.09 0 0 57512

Tegnap sikerült elkapni egy 4G IC-kocsit, régi vágyam volt már megnézni személyesen, mert küllem, belbecs tekintetében eléggé ígéretes kocsinak tűnik számomra. Ez mind így is van, színvonalas, ízléses (relatív dolgok ezek, tudom), jó szolgáltatáscsomagot nyújtó kocsiknak tűnnek. Egészen addig, amíg bele nem ültem egy fotelbe. A Bécs-Budapest út borzalmas volt. nem vagyok kövér ember, csak magas és ehhez mérten arányos. De az ülés egyszerűen szűk volt. Baromi szűk. A két oldalsó támasz közé szinte beszorulva érkeztem meg. Az ülésnek nincs oldaltámasztéka, a derékív tulajdonképpen hiányzik. A térdem a szemetesben ütközött fel, így mondjuk jó pozícióban, de kényelmetlenül ültem,a  fejtámasz a nyakamnál végződött. Külön extra, hogy a két ülés közötti kartámla nem felhajtható. Továbbra is úgy vélem, ez egy egészen jól sikerült kocsi, de az ülés kigondolásakor vajon kinek ment el ennyire az esze? Ezek az ülések kicsik és nem távolsági járműre valók. Odaúton DWA kocsikban utazhattam, azokban egy rossz gondolatom nem volt a kényelemről, de a 4G IC-ről alig vártam a leszállást. :-/ Nem tudom, mennyire elcsépelt a téma, más mit tapasztalt erről? Én vagyok ennyire amorf? 

Külön gratuláció a sógorokhoz kijáró kocsi tisztaságát illetően. Bár a beltér példásan tiszta volt (a lépcső szőnyegein sem volt még egy sárfolt sem!), a kocsi külleméről ezt már nem lehetett elmondani, és hát a jól megszokott módon ezt kontrasztosan mutatta is: