M.VIII Creative Commons License 2018.12.02 0 0 148190

Hali!

 

Végülis megvettem a "gyárit" Kistarcsán. Viszont Febi tartályt ne vegyetek, ezt a Skodapatikának is ajánlom, hogy küldje vissza azt a szemetet a gyártónak, és ne forgalmazza. Felszerelem, feltöltöm, csavarnám be a sapkát, és...szorul! Nagyon szorul! Nem akartam visszaszerelni a régit, mert már a tököm kivan a fals vízriadókkal, így nekiálltam lecsiszolni a menet palástját, majd félbehajtott vászonnal a magját. Röpke két óra után remekül be lehetett csavarni. Értem én, hogy utángyártott, meg márkás, de mi ez a szar? Legalább a Febi sapka rámegy, ha van olyan? Ja, és hazafele adott egy fals vízjelzést, úgyhogy már nem tudom hova tenni. Hőgomba? De eddig hideg víznél is jelzett, teljesen random módon. amióta megvettem az új tartályt és a házat, elkussolt, de a napokban újra kezdte, na, akkor csere. A termosztátra nem volt időm, elvitte a sapka. Az is ki van nyomva valami fekete szilikonnal a hengerfejnél, ott szivárog. A patikában azt ajánlotta a fiatalember, hogy mielőtt felrakom az újat, takarítsam le a hengerfej felületét (nyilván alap), és kenjem meg FBS ragasztóval mindkét felületet, és úgy rakjam fel. ??? Mit tegyek?

Előzmény: Syracusa (148176)