Törölt nick Creative Commons License 2018.11.27 0 3 12800

Sziasztok, a forumon olvasottak sokat segítettek nekem ezért leírom a mai taxis tapasztalatomat. Az állami taxisal is csak óvatosam, a miénk át akart verni. DWC vs szállás kb 65km. Kártyás fizetést kérdeztem, nem engedte, siettünk ezért mondtam rendben, fizetek kp val. A taxi be volt kamerázva elöl hátul. Taxiórát rendben elindítja 20aed indul, rendben. Fél perc múlva, hibaüzenet, kijelzőn adatok eltakarva, szólok neki, rákattint, óra alatta megy tovább, rendben. Újra hibaüzenet, újra rakattint magatól, kb 3szor, rendben. Aztán marad a hibaüzenet, gondoltam nem baszogatom az embert, mindegy alatta úgy is megy az óra, békén hagyom. A hátralévő kb 40percben az órát egyáltalán nem láttam. Megérkezünk, nyomkodja az órát, egy pillanatra láttam hogy 164.5 Dirham, majd azonnal átugrik egy totál összegre ami 320 dirham, elöző fuvarok összesitését mutatta az óra és ezt akarta kifizetetni. Közben kinyomtatta a gép a kis cetlit, rajta miniatür számokkal a helyes összeg, cetlit nem hajlandó ide adni, de lefotóztam úgy ahogy kilógot a gépből, továbbra is totál összeget kérte. Nem hagytam magam, végül némi káromkodással 500dirhamból visszadta a helyes összeget, de a cetlit megtartotta. Ennyi.