tekergo93 Creative Commons License 2018.11.23 0 0 12058

Nem tudok róla, hogy a minox-ot hamisítanák. Vény nélkül kapható - bárki beszerezheti, báhonnan - így nincs akkora piaca az online vásárlásnak ezen a téren és nem is olyan vészes az ára se - de érdemes szerintem nagyobb forgalmazó cégtől vásárolni vagy közvetlen a gyártótól. Én a hamisítást a vényre kapható gyógyszerekre értettem amiket online "gyógyszertárakból" tudsz megvenni akár vény nélkül. Amúgy a fina + minox kombóval jobb eredményeket lehet elérni mint csak minox vagy csak fina. Remélem nem sokára pozitív eredménnyel zárul a way-31660 tesztelése, mert akkor tuti arra fogok rátérni - ha mégse, akkor jövőre jön ki a Follicia új kezelése ill. 2020-ban egy másik cég (most nem jut eszembe a neve) 10 éves munkája után kerül kereskedelmi forgalomba az új vegyülete azt nem tudni milyen márkanév alatt még - meg még van 1-2 amik nemsokára kijönnek kereskedelmi forgalomban is, mint pl: a fevipiprant. Szóval talán nem kell örökre fina+minoxot használni, és 1-2 éven belül cserélni lehet sokkal hatásosabbra - csak követi kell a legújabb kutatásokat.

Előzmény: BBosss (12056)